Choď na obsah Choď na menu
 


Áno, vážení a milí… zase jeden z mojich “skvelých” nápadov. Teda… on to bol vlastne nápad Sevy, takže jej zaň poďakujte! No a o čo že to ide? Vyhlasujem súťaž, ako ste iste pochopili z názvu.  A čoho sa bude týkať? Keďže viem, že je tu medzi našimi  čitateľmi aj niekoľko skvelých autorov, tak prečo vám nedať priestor… No a tým, ktorí máte občas nejaké výhrady, skúste si, aké to je napísať krátku jednorázovku. Takže… napíšte a pošlite nám svoju poviedku na tému: 1. apríl- Deň bláznov Aké sú pravidlá? Jednoduché.

  1. žiadne  sexuálne narážky

  2. žiadne vulgarizmy

  3. rozsah 2-5 strán

  4. dej odohrávajúci sa v ktoromkoľvek ročníku tria Harry, Ron, Hermiona (takže pokiaľ možno, trio v hlavnej úlohe)

  5. súťažné príspevky zasielajte na mail: homolova7@azet.sk

A kto bude hodnotiť? Aby to bolo spravodlivé, tak Lucy a Efka ako zástupkyne tejto stránky, a Sevy ako zástupca vás čitateľov na tejto stránke. Bude vybratých 5 najlepších príspevkov, ktoré tu- samozrejme s vašim súhlasom, ktorý pripíšte do mailu, uverejníme a ostatní čitatelia potom v ankete zvolia tú najlepšiu. Keďže je to na túto tému, bolo by fajn uverejniť tých víťazných 5 práve 1.4. a preto bude uzávierka do 20.3.2009.

Takže… veľa nápadov a šup do písania.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Pongy chief blood press symptoms

(APookTrorsloma, 9. 10. 2018 6:18)

Compression est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre moelle bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-cialis-sur-internet-france/

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

(Albertnax, 6. 6. 2018 12:09)

The men's prostate is the central part of a male's the reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate gland is situated just while watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really really irritating and inconvenient for your patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.Prostate infection, also known as prostatitis, is easily the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 years of age. Infections with the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common of kinds of prostate infection. It is caused by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of the particular defect inside the gland and the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be caused by trauma for the urinary tract or by infections via other regions in the body. A patient may go through testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal in the prostate defect followed by making use antibiotics and NSAIDs to treat the redness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not yet to establish the cause of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and heavy lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective diet is important. These are some with the things you can do to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for health and wellness and it'll also maintain your urinary track clean.

2. Some studies advise that a couple of ejaculations a week will prevent prostate type of cancer.

3. Eat steak moderately. It has been shown that consuming more than four meals of beef per week will increase the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most important measure to consider to be sure a wholesome prostate is to choose regular prostate health screening. If you are forty years and above, you need to select prostate examination one or more times a year.

maniaci harryho pottera

(Jimmi, 5. 8. 2009 15:43)

Milí zlatí, (keď sú to maniaci, tak ich je asi viac). My všetci normálni si naozaj myslíme, že Rokfortu sa hovorí Bradavice. Totiž Rokfort sa hovorí anglickému slovu Hogwarts a rovnocenné názvy sú: Zweinstein, Galtvort, Poudlard, Hogwart, Tylypahka, Roxfort, Bradavice. Slovenčinu bohužiaľ nepovažujú za dosť významný jazyk, aby sa tam doplnil aj Rokfort. Taaakže, veľavážení(ý)xy, kým sa budeš robiť múdrym a machrovať, čo vieš, tak si najprv niečo zisti. Keby Lucy používala Hogwarts, tak je to srdečne jedno, pretože všetci normálni ľudia, ktorí vedia o HP viac než sa dozvedeli na Markíze, o tom vedia. Keď sa jej tak dobre píše, prečo nie? Väčšina Slovákov, vrátane mňa, používa pojem letax a nie hopšup prášok, časť z nich používa len české názvy, časť to mieša (vyberá to lepšie z oboch jazykov) a časť to robí dvojjazyčne. Prečo mám dojem, že ti nie je viac než desať?

jo... vidím, že

(sevy, 1. 4. 2009 18:18)

jsi tu sprosťárnu uveřejnil i tu! takže ti překopíruju to, co jsem napsala u 9. kapitoly, kde jsi to taky zanechl...

zeptám se docela mírně… můžu vědět, co je to tady za pitomce s přezdívkou “maniaci harryho pottera”???
podle toho komentu soudím, že ty umíš slovensky výborně, že?
takže si to shrneme… lucy je slovenka jako poleno! za druhé, i kdyby nebyla… kdo jsi, že ji tady nadáváš? za třetí, co je ti potom, že ona píše s některými českými nazvy? nelíbí se ti to? fajn, tak vypadni a už tady laskavě nepáchni, jsou tady lidi, kteří se chtějí bavit a ne číst tady komenty, nějakého sprosťáka co se naváží do autorek! máš k příběhu či kapitole konstruktivní kritiku, ze které by si autor mohl něco vzít? nemáš, tak vypadni a nezanechávej tu své sprosté připomínky na téma českých či jiných výrazů ve slovenských povídkách… nic ti do toho není… :evil: (doufám, že jsi schopný(á) pochopit tenhle koment,… ale docela o tom pochybuji!)

nooo

(Tria, 1. 4. 2009 12:31)

odkaz pre maniaci harryho pottera: prosím ťa to bol vtip, alebo si neprajník?
Ak to druhé...tak ťa nik nenúti chodiť na tieto stránky. My ostatný sa tu cítime dobre tak nam to nekaz.

téda

(Lily, 28. 3. 2009 15:45)

co je toto za komentář?? div mi nevypadli oči, ts..
A jinak k té soutěži.. skvělý nápad:) škoda že jsem ji propásla jednou bych si taky ráda vyzkoušela napsat něco k Potterovi.. i když já fandím Nevillovi

Takáto blbosť!

(maniaci harryho pottera, 27. 3. 2009 16:21)

myslíš si , že rokfortu , sa hovorí BRADAVICE ???!!!
Tie máš na nose !!!!!!!!!!!!! pozerala si asi reklamu na markize na harryho pottera a myslis si , ze vies o nom vsetko ! ale v tom prípade si sa mýlila !!!!!!!!!!!!!!!!§